4. Відносна густина газу СхНу за воднем - 29. Масова частка в ньому Карбону складає - 82,76%, а

гідрогену - 17, 24%. Обчисліть молекулярну формулу даного газу. (4 бали) Допоможіть даю 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Ажібаева Молдир.

Ответ:

Объяснение:

М(СхНу) = D(H2) * M(H2) = 29 * 2 = 58 г/моль

n(C) = w(C) * М(СхНу)/М(С)  = 0,8276 * 58/12 = 4 моль

n(H) = w(Н) * М(СхНу)/М(Н)  = 0,1724 * 58/1 = 10 моль

n(C) : n(H) = 4 : 10

Отже формула даного газу : С4Н10 - бутан