ДАЮ 100 БАЛЛОВ СРОЧНО!!!!?!!?!! 1. Відносна густина невідомого газу за азотом дорівнює 0,928.

Обчисліть об'єм цього газу, якому відповідає маса 2,6 2. Для 8,96 л водню Н2 обчисліть: а) кількість речовини; б) кількість молекул; в) масу цієї порції.помогите пожалуйстаДаю 100 балов СРОЧНО!!?!??!??!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бардин Илья.

Ответ:

Объяснение:

1.

M(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль

М(газу) = D(N2) * M(N2) = 0,928 * 28 = 26 г/моль

Знайдемо кількість речовини газу:

n(газу) = m(газу)/М(газу) = 2,6/26 = 0,1 моль

Обчислимо об'єм цього газу:

V(газу) = n(газу) * Vm = 0,1 * 22,4 = 2,24 л

2.

а) кількість речовини:

n(H2) = V(H2)/ Vm = 8,96/22,4 = 0,4 моль

б) кількість молекул

N(H2) = n(H2) * Na = 0,4 * 6,02 * 10²³ = 2,408 * 10²³ молекул

в) масу цієї порції:

m(H2) = n(H2) * М(Н2) = 0,4 * 2 = 0,8 г