Даю 50 балів! Прошу не писати відповідь якщо не знаєте або просто хочете балів! Буду дуже вдячним

якщо напишете з повним розв'язком задачі) Обчисліть відносну густину сульфур (IV) оксиду за амоніаком.

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянова Мария.

Ответ:

Mr(NH3) = 17

Mr(SO2)=64

D NH3( SO2) = Mr(SO2)/Mr(NH3) = 64/17 = 3.8

Объяснение:

Текст " Прошу не писати відповідь...." - ніби як крик душі)

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

M(SO2)=64 г/моль

M(NH3)=17 г/моль

D(SO2 по NH3)= M(SO2)/M(NH3)= 64/17=3,76≈3,8