Який об'єм займає газ масою 11.6г якщо відсотна густина цього газу за киснем дорівнює 2


Ответы на вопрос

Отвечает Квасов Слава.

Ответ:

Объяснение:

дано

маса - 11.6 грам

густина за киснем - 2

знайти обьєм

D за киснем = М1\М(О2)

М1 = 2 * 32 = 64

тепер знайдемо кылькысть речлвени через масу

n = m\M = 11.6 \  64  = 0,18 моль

тепер обчислемо об'єм

V = n * Vm = 0,18 * 22,4 = 4,032 литра