Який об'єм кисню потрібен для взаємодії з магнієм масою 84г?


Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Айбын.

Ответ:

V(O2)=67,2л

Объяснение:

Дано: m(MgO)=240г Значит: V(O2)-? за н.у. Объяснение: 2 Mg + O2 → 2 MgO n(O2)/1 = n(MgO)/2 V(O2)/VM=m(MgO)/2.M(MgO) V(O2)•2.M(MgO)=m(MgO).VM V(O2)=m(MgO).VM:2M(MgO) Mr(MgO)=Ar(Mg)+Ar(O)=24+16=40г/ моль V(O2)=240 г•22,4 л/моль:(2.40 г/ моль)-67,2 л