Визначте масову частку хлоридної кислоти (HCI) у розчині, отриманому розчиненням 33,6 г гідроген

хлориду у 245,25 г води. можно с Дано​

Ответы на вопрос

Отвечает Редькина Ангелина.

Дано:

m(HCl) = 33,6 г

m(H2O) = 245,25 г

Найти:

w(HCl) - ?

Решение:

w=m(вещества)/m(раствора)×100%

m(раствора) = 33,6 + 245,25 = 278,85 г

w(HCl) = 33,6/278,85×100% = 12%(о округлением)

Ответ: 12%