195 і задача: обчисліть масу солі у 80г розчину з масовою часткою солі 0,15Срочно!!!!!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Сайфутдинов Роберт.

Ответ:

Объяснение:Ответ:Ответ: 12%

Дано:

m₁(p.солі) = 80 г

ω₁(солі) = 15% або 0,15

+m(H₂O) = 20 г

Знайти:

ω₂(солі) - ?

Объяснение:

Знаходимо масу солі в розчині:

m(солі) = m₁(p.солі)*ω₁(солі) = 80 г*0,15 = 12 г

Рахуємо масу кінцевого розчину

m₂(р.солі) = m₁(p.солі) + m(H₂O) = 80 г + 20 г = 100 г

Знаходимо масову частку утвореного розчину:

ω₂(солі) = m(солі)/m₂(р.солі) = 12 г/100 г = 0,12 або 12%

Відповідь: 12%

Отвечает Кузьмин Сергей.

Дано:

m р-ну(солі) = 80 г

ω(солі) = 0,15

Знайти:

m(солі) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну = 0,15 * 80 = 12 г.

Відповідь: Маса солі становить 12 г.