Варіант 4. а) Натрій сульфідом і плюмбум(II) нітратом; б) кальцій карбонатом і бромідною

кислотою; в) магнієм і нікол(II) хлоридом. Варіант 5.а) Літій сульфатом і барій хлоридом; б) ферум(II) гідроксидом і нітратною кислотою; в) хромом і хлоридною кислотою. СРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Чужикова Кристина.

Ответ:

Объяснение:

В-4

а) Pb(NO3)2 + Na2S = PbS + 2 NaNO3

б) CaCO3 + 2HBr = CaBr2 + H2O + CO2

в) Mg + NiCl2 = Ni + MgCl2

В-5

а) Li2SO4 + BaCl2 = 2LiCl + BaSO4

б) Fe(OH)2 + 2 HNO3 = Fe(NO3)2 + 2 H2O

в) &&&