Чи можлива реакція у водному розчині між такими сполуками: а) літій карбонатом і нітратною

кислотою; б) цинк сульфатом і натрій хлоридом; в) калій сульфідом і натрій нітратом; г) купрум (ІІ) нітратом і барій гідроксидом ґ) купрум (ІІ) хлоридом і арґентум нітратом?

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Li2CO3 + 2HNO3 = 2LiNO3 + CO2↑ + H2O

ZnSO4 + NaCl = реакция не идёт

K2S + NaNO3 = реакция не идёт

Cu(NO3)2 + Ba(OH)2 = Cu(OH)2↓ + Ba(NO3)2

CuCl2 +2 AgNO3 = Cu(NO3)2 + 2AgCl↓