Приготувати 100 г розчину солі з масовою часткою 15%. Послідовність дій: розрахувати масу солі;

розрахувати масу води; розрахувати об'єм води; насипати сіль у склянку; - додати потрібний об'єм води; суміш ретельно перемішати. СОЧНО БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 50 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Лошков Кирилл.

Ответ:

Маса розчину складається з маси солі та маси води. Оскільки масова частка солі дорівнює 15%, то маса солі може бути обчислена як:

маса солі = маса розчину масова частка солі / 100% = 100 г 15 / 100 = 15 г

Маса води може бути обчислена як різниця між масою розчину та масою солі:

маса води = маса розчину - маса солі = 100 г - 15 г = 85 г

Об'єм води може бути обчислений з допомогою її густини. Густина води приблизно дорівнює 1 г / см³. Тому об'єм води може бути обчислений як:

об'єм води = маса води / густину води = 85 г / 1 г / см³ = 85 см³

Отже, для приготування 100 г розчину солі з масовою часткою 15% потрібно взяти 15 г солі та 85 см³ води. Після насипання солі у склянку, потрібно додати воду та ретельно перемішати суміш.