Приготувати 100 г розчину солі з масовою часткою 15%. Послідовність дій: розрахувати масу солі;

розрахувати масу води; розрахувати об'єм води; насипати сіль у склянку; - додати потрібний об'єм води; суміш ретельно перемішати. срочно даю 100балов

Ответы на вопрос

Отвечает Синицин Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 100 г

w(солі) = 15%

Найти: m(солі) - ? m(Н₂О) - ?

m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 100 * 15% : 100%  = 15 г

m(Н₂О) =  m(р-ну) - m(солі)  = 100 - 15 = 85 г

Густина води : ρ(Н₂О) = 1 г/мл

Об'єм води: V(Н₂О) = m(Н₂О) / ρ(Н₂О) = 85/1 = 85 мл