Змішали 400г 30% розчину з 300г 25% розчину який розчин утворився срочно!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кокунов Данила.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 400 г

w₁(р.р) = 30 % або 0,3

m₂(р-ну) = 300 г

w₂(р.р) = 25 % або 0,25

Найти: w₃ - ?

Знайдемо масу розчиненої речовини у першому і другому розчинах:

m₁(р.р) = m₁(р-ну) * w₁(р.р) = 400 * 0,3 = 120 г

m₂(р.р) = m₂(р-ну) * w₂(р.р) = 300* 0,25 = 75 г

Яка маса розчиненої речовини в одержаному розчині:

m₃(р.р) = m₁(р.р) + m₂(р.р) = 120 + 75 = 195 г

Яка маса одержаного розчину:

m₃(р-ну)  = m₁(р-ну)  + m₂(р-ну) = 400 + 300 = 700 г

Обчислимо масову частку солі в утвореному розчині:

w₃ = m₃(р.р)/m₃(р-ну) * 100% = 195/700 * 100% = 27,86%