ДАЮ 50 БАЛІВ!!!!!! обчисліть масу розчину з масовою часткою розчиненої речовини 20 % який можна

приготувати із солі масою 4г. відповідь розрахуйте!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Глеб.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі) = 4 г

w(солі) = 20% або 0,2

Найти: m(р-ну) - ?

m(р-ну) = m(солі)/w(солі) = 4/0,2 = 20 г