До 500мл розчину цукру з масовою часткою 40% та густиною 1,5г/мл додали 40г цукру. Знайти масову

частку цукру в новому розчині. (%).

Ответы на вопрос

Отвечает Глущук Даша.

Відповідь:

знаходимо масу цукруm= 500*0,25= 225г2) знаходимо масу нового розчинуm2= 900+100=1000г3) знаходимо масову частку в новому розчиніw2= (225/1000)*100%= 22,5%

Пояснення: