ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!! Укажіть масу (г) молочної кислоти CH, CH(OH)-COOH KİЛЬКістю речовини 2

моль. A 45 Б 90 в 180 Г 240

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Никита.

Ответ:

Правильна відповідь: варіант (в) 180.

Объяснение:

маса = 90 г/моль x 2 моль = 180 г

Отвечает Бойко Ксения.

Ответ: в 180

Объяснение:

Знайдемо молярну масу:

М(СН3-СН(ОН)-СООН) = 12 * 3 + 1 * 6 + 16 * 3 = 90 г/моль

Обчислимо масу молочної кислоти:

m(СН3-СН(ОН)-СООН) = n(СН3-СН(ОН)-СООН) * М(СН3-СН(ОН)-СООН)=

= 2 * 90 = 180 г