Вуглекислий газ розчинили у воді. В результаті хімічної реакції утворилась карбонатна кислота.

Укажи масу вуглекислого газу, який вступить у взаємодію з 684 г води

Ответы на вопрос

Отвечает Musayev Lezgin.

Ответ:

1672g

Объяснение:

Н2О+CO2-->H2CO3

v(H2O)=684/18=38моль

v(h2o)=v(co2)

m(CO2)=38*44=1672g