Вуглекислий газ розчинили у воді. В результаті хімічної реакції утворилась карбонатна кислота.

Установи масу вуглекислого газу, який вступить у взаємодію з 612 г води.

Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Відповідь:

CO2+H2O=H2CO3

M(CO2)=44г/моль

M(H2O)=18г/моль

n(H2O)=612/18=34моль

nH2O:n(CO2=1:1

n(CO2)=34моль

m(CO2)=34*44=1496г

Пояснення: