Помогите пожалуйста, очень надо :.) 1.Записати формули і назви алканів, що входять до складу

природнього газу, та обчислити густину кожної сполуки за повітрям. 2. Намалюйте графік зміни температури кипіння гомологів метану. Продовжіть графік пунктиром. Яку температуру кипіння можна припустити для сполуки складу С1430? 3. Обчисліть об'єм кисню, що потрібен для спалювання 40 л суміші, яка містить 20% метану, 40% етану й 40% етену. 4. З якими з перелічених речовин реагуватиме етанова кислота. Запишіть рівняння можливих реакцій, та назвіть продукти реакції: Ca, Cu, СН3ОН, Na2CO3, CaO, KOH, Cu(OH)2, HСООН. 5. Які з таких природних речовин: крохмаль, білки, глюкоза, клітковина, рибоза- належать до біополімерів? Чому? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабитова Акмарал.

Ответ:

Объяснение:

Алкани, що входять до складу природнього газу, це метан (CH4), етан (C2H6), пропан (C3H8) та бутан (C4H10).

Метан (CH4) - назва: метан, густина: 0.717 кг/м³

Етан (C2H6) - назва: етан, густина: 1.264 кг/м³

Пропан (C3H8) - назва: пропан, густина: 2.009 кг/м³

Бутан (C4H10) - назва: бутан, густина: 2.67 кг/м³

Густина сполук обчислюється відношенням маси сполуки до її об'єму.

Графік зміни температури кипіння гомологів метану має на увазі гомологи алканів, які відрізняються від метану по кількості метилових (-CH3) груп.

Продовжуючи графік пунктиром, температура кипіння зростає зі збільшенням кількості вуглецевих атомів в молекулі. Температура кипіння сполуки складу С14H30 можна припустити на близько 250-260°C.

Для обчислення об'єму кисню, що потрібен для спалювання 40 л суміші з метаном, етаном і етеном, потрібно визначити об'єм кожного газу, використовуючи їх відсоткове співвідношення.

Об'єм метану = 40 л * 0.20 = 8 л

Об'єм етану = 40 л * 0.40 = 16 л

Об'єм етену = 40 л * 0.40 = 16 л

Оскільки при спалюванні метану, етану і етену кожна молекула вимагає 2 молекули кисню, об'єм кисню, необхідний для спалювання цих газів, буде подвоєний:

Об'єм кисню = (8 л + 16 л + 16 л) * 2 = 80 л

Тому для спалювання 40 л такої с