2. Готуємо розчин солi iз заданою масовою часткою речовини, виходячи з теоретичних розрахунків, у

такій послідовності: Срочно дам 50 балов!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Анна.

Объяснение:

1. Визначаємо масу твердої речовини (солі), яку необхідно взяти. Це робимо за формулою:

маса солі = масова частка × маса розчину

Наприклад, якщо потрібно приготувати 500 г розчину із масовою часткою солі 10%, то маса солі буде:

маса солі = 0,1 × 500 г = 50 г

2. Вимірюємо масу води, яку необхідно взяти. Це робимо за формулою:

маса води = маса розчину − маса солі

В нашому прикладі:

маса води = 500 г − 50 г = 450 г

3. Додаємо сіль до води і добре перемішуємо до повної її дисоціації.

4. Якщо потрібно, доводимо об'єм розчину до заданого значення, додавши води до певного об'єму.

5. Перемішуємо розчин із заданою масовою часткою солі. Готово!