Обчисліть кількість речовини у 150 г крейди CaCO3.


Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Ответ:Кількість речовини обчислюється за формулою n = m/M, де n - кількість речовини, m - маса речовини, M - молярна маса речовини.

Молярна маса крейди CaCO3 складає 40.08 + 12.01 + 3 * 16.00 = 100.09 г/моль.

Отже, кількість речовини у 150 г крейди CaCO3 складе n = m/M = 150 г / 100.09 г/моль ≈ 1.50 моль.

Объяснение:

Отвечает Armen Armen.

Відповідь: У 150 г крейди CaCO3 міститься ≈1,499 моля речовини.


Пояснення:
Для обчислення кількості речовини у 150 г крейди CaCO3, ми використовуємо формулу:

кількість речовини (мол) = маса (г) / молярна маса (г/моль)

  • Крейда (CaCO3) має молярну масу 100,09 г/моль.
  • Застосуємо формулу для нашого обчислення: кількість речовини (моль) = 150 г / 100,09 г/моль
  • Отримаємо: кількість речовини (моль) ≈ 1,499 моль

Таким чином, у 150 г крейди CaCO3 міститься приблизно 1,499 моля речовини.