Обчисліть масову частку солі в розчині ,якщо відомо, що до розчину масою 200г з масовою часткою

солі 8% додали 20 г солі. ?????????

Ответы на вопрос

Отвечает Ковтун Полина.

Пояснення:

Спочатку необхідно визначити масу солі в початковому розчині:

маса солі в початковому розчині = 200 г * 8% = 16 г

Після додавання додаткової кількості солі, загальна маса солі у розчині становитиме:

маса солі в кінцевому розчині = 16 г + 20 г = 36 г

Загальна маса розчину після додавання складає:

маса розчину = 200 г + 20 г = 220 г

Тому, масова частка солі в утвореному розчині може бути обчислена наступним чином:

масова частка солі = (маса солі / маса розчину) * 100%

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

масова частка солі = (36 г / 220 г) * 100% ≈ 16.36%

Тому масова частка солі утвореного розчину після додавання 20 г цієї самої солі становить близько 16.36%.