6. Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення речовин, вказати типи

реакцій: Mg MgO → Mg(NO3);→ Mg(OH)₂→ MgO →Mg ->>​

Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Дарья.

Ответ:

Mg-MgO-MgCl2-Mg(OH)2-Mg(NO3)2

1) 2Mg + O2 = 2MgO

2) MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

3) MgCl2 + 2NaOH = Mg(OH)2 (осадок, стрелка вниз) + 2NaCl

4) Mg(OH)2 + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + 2H2O

Объяснение: