. Обчисліть об'єм хлору кількістю речо- вини 1,2 моль 1,2 моль ( м.у.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Ваня.

Ответ:V=n * Vm.

Vm=22,4 л/моль.

V=1,2моль* 22,4л/моль=26,88л

m=n*M

M(Cl2)= 35,5*2=71 г/моль

m= 1,2моль * 71 г/моль=85,2 г

Объяснение: