1) Укажіть масу 0,5 моль води 2) укажіть масу (г) кисню кількість речовини 2,5 моль.3)водень

масою 10 г за нормальних умов займає об'ем(л).4)вкажіть масу 10,08 л азоту.5) вкажіть , де міститься більше молекул•у 3 моль кисню •в 33 , 6 літрів водню•в 38 грам води•в 36 грам азоту.6) обчисліть молярну масу газу якщо 320 кг його займає об'ем 224 л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филин Никита.

Ответ:

Тримкай

Объяснение:

1 Молярна маса води H2O = 18 г/моль. Отже, маса 0,5 моль води дорівнює 0,5 моль × 18 г/моль = 9 г.

2 Молярна маса кисню O2 = 32 г/моль. Отже, маса 2,5 моль кисню дорівнює 2,5 моль × 32 г/моль = 80 г.

3 Об'єм 1 моль газу за нормальних умов (температура 0 °C та тиск 1 атм) дорівнює 22,4 л. Отже, об'єм 10 г водню дорівнює 10 г / (1 г/моль) × 22,4 л/моль = 224 л.

4 Молярна маса азоту N2 = 28 г/моль. Отже, маса 10,08 л азоту дорівнює 10,08 л × (1 моль/22,4 л) × 28 г/моль = 126 г.

5 Кількість молекул у різних зразках речовин однакова при однаковій кількості молей. Тому ми порівнюємо кількість молей речовин, а не кількість молекул.

У 3 моль кисню є більше молекул, ніж у 33,6 л водню, 38 г води або 36 г азоту, оскільки у 3 моль кисню міститься 3 моль × 6,02 × 10^23 молекул/моль = 1,806 × 10^24 молекул, тоді як у решті зразків речовин міститься менше молекул.

6 Молярний об'єм газу за нормальних умов дорівнює 22,4 л/моль. Отже, кількість молей газу дорівнює об'єму газу, поділеному на молярний об'єм:

кількість молей = об'єм / молярний об'єм = 224 л / 22,4 л/моль = 10 моль

Молярна маса газу дорівнює масі газу, поділеній на кількість молей:

молярна маса = маса / кількість молей = 320 кг / 10 моль = 32 кг/моль.