Завдання 1. Напишіть рівняння реакцій між речовинами: Варiант 1. a) SO3 + NaOH = в) СаО + H2O = 6)

P2O5 + H2O = г) вао + CO2 =​

Ответы на вопрос

Отвечает Сералинов Азамат.

Объяснение:

Варiант 1.

a) SO3 + 2NaOH = Na2SO4 + H2O

в) СаО + H2O = Са(ОН)2↓

6) P2O5 + 3H2O = 2Н3РО4

г) ВаО + CO2 = ВаСО3↓