Обчисліть кількість речовини , яка містить 2,408×10²³ атомів Mg


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Объяснение:

n(Mg)= N/Na = 2,408×10²³/6.02×10²³= 0.4 моль