Відносна молекулярна маса оксида елемента 5групи становить 108 .визначте елемент​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменюк Егор.

Дано:

Mr(R2O3)=108

R-?

----------------------

Р-ня:

Ar(O5)=16×5=80

Ar(R2)=108-80=28÷2=14

Відповідь: N(азот)