При взаємодії 3.38 грамів нітрату срібла, з 3.0 грамами хлориду кальція, вирав білий осад хлориду

срібла. Скільки грамів АgCI випало в осад.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

2,84284 г осаду

Объяснение:

2AgNO3 + CaCl2 = 2AgCl(осад) +Сa(NO3)2

n(AgNO3)=3.38/170=0,01988 моль

n(CaCl2)=3/111=0,027 моль

2:1

0,01988/2 = 0,00994 моль

0,027/1=0,027 моль

CaCl2 в надлишку, разруханки робимо за AgNO3

m(AgCl) = 0,01988*143 = 2,84284 г осаду