Яка маса осаду утворилась при взаємодії купрум сульфату та 224 г калій гідроксиду​


Ответы на вопрос

Отвечает Максотова Акмоншак.

Дано:

m(KOH) = 224 г

Найти:

m(Cu(OH)2) - ?

Решение:

CuSO4 + 2KOH => Cu(OH)2↓ + K2SO4

n=m/M

M(KOH) = 1 × 39 + 1 × 16 + 1 × 1 = 56 г/моль

n(KOH) = 224 / 56 = 4 моль

n(Cu(OH)2) = 4÷2 = 2 моль

m=n×M

M(Cu(OH)2) = 1 × 64 + 2 × 16 + 2 × 1 = 98 г/моль

m(Cu(OH)2) = 98 × 2 = 196 г

Ответ : 196 г