Обчисліть масу води, у якій необхідно розчинити 5 г. солі, щоб отримати розчин із масовою часткою

солі 1 %

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Объяснение:

Маса всього розчину 5÷0.1=50 гр

Маса води= 50-5= 45 гр