Для покращення росту кімнатних рослин використовують розчин калій нітрату. Укажи масу добрива і

масу води, які потрібно використати для приготування 1100 г розчину з масовою часткою 7%. Будьласка бистріше, мало балів даю, тому що більше нема

Ответы на вопрос

Отвечает Завгородний Даниил.

Ответ:

масса удобрения = 1100*0,07=77 г

масса воды = 1100-77=1023 г