Записати рівняння реакцій, що відповідають перетворенням, і дати назву сполукам Mg → MgO → MgCl2

→ Mg(OH)2 → MgSO4 → BaSO4 Допоможить будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Дарья.

Ответ:

2Mg +  O₂ = 2MgO -магнiй оксид

MgO + 2HCl = MgCl₂ + H₂O - магнiй хлорид, вода

MgCl₂ + 2KOH  =  Mg(OH)₂ + 2KCl - магнiй гідроксид, калій хлорид

Mg(OH)₂ + H₂SO₄ = MgSO₄ + 2H₂O - магнiй сульфат, вода

MgSO₄ + Ba(NO₃)₂ = BaSO₄ + Mg(NO₃)₂ - барій сульфат, магнiй нітрат

Объяснение:

Отвечает Кравчук Даня.

Ответ:

2Mg + O2 = 2MgO

MgOи+ 2HCI = MgCl2+H2O

MgCl2 + 2NaOH = Mg(OH)2 (осадок, стрелка вниз) +2NaCl

Mg(OH)2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O

MgSO4 + BaCl2 = MgCl2 + BaSO4 (осадок, стрелка в низ)