Який об'єм (н. у.) водню виділиться під час взаємодії 5 г кальцію з хлоридною кислотою?


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

2HCl + Ca = CaCl2 + H2

n(Ca) = 5/40 =0.125 моль

n ( H2) = 0.125 моль

V = 0.125 * 22.4 = 2.8 л

Відповідь : 2.8 моль