Помогите пожалуйста!!! З наведеного переліку випишіть формули речовин, що утворюють генетичний

ряд Карбону: H2CO3, Ba(OH)2, CuSO4, CO2, Ca3(PO4)2, Li2CO3, C. Складіть схему взаємоперетворень членів ряду, напишіть рівняння відповідних реакцій.Буду максимально благодарен!​

Ответы на вопрос

Отвечает Закиев Данил.

Объяснение:

C, CO2,H2CO3, Li2CO3

C+O2=CO2

CO2+H2O=H2CO3

H2CO3+2LiOH=Li2CO3+H2O