Яка кількість речовини літій гідроксиду необхідна для нейтралізації 12 моль сульфідної кислоти?   ​


Ответы на вопрос

Отвечает Резчиков Юра.

Дано:

n(H2SO4)= 12 моль

Найти:

n(LiOH)-?

Решение:

H2SO4+2LiOH=Li2SO4+2H2O

n(H2SO4)=n(Li(OH)2= 12*2/1= 24 моль

Ответ: n(LiOH) = 24 моль