Які маси цукру і води потрібно взяти для приготування 500 г розчину з масовою часткою 5%?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмеркина Лизочка.

Ответ:

m(сахара)=300*(5/100)=15

m(воды)=300-15=285