пожалуйста помогите, Яку масу солі та води потрібно взяти для приготування 800 г розчину з масовою

часткою солі 0,25м.с.?

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Объяснение:

m(соли)=m(розчину)•w(соли)= 800×0.25=200г

m(H2O)=m(розчину) - m(соли)= 800-200=600г