Скласти рівняння реакцій за схемою: Mg → MgO → Mg(OH)2 → MgSO4 → BaSO4


Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпник Виктория.

Ответ:

2Mg + O2 = 2MgO

MgO + H2O = Mg(OH)2

Mg(OH)2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O

MgSO4 + Ba(NO3)2 = BaSO4 + Mg(NO3)2

Объяснение:

В останній реакції треба поставити біля BaSO4 треба поставити стрілочку вниз , бо сіль впадає в осад . В третій теж біля MgSO4