З метою економії нафти та зменшення токсичності відпрацьованих газів до бензину додають спирт.

Визначити масову частку етанолу в суміші, що складається з 200 кг бензину та 12 кг етанолу.

Ответы на вопрос

Отвечает Серая Аня.

Відповідь:

m(суміші)=200+12=212кг

w(спирту)=12*100/212=5,7%

Пояснення: