Який. Об’єм. Водню. Виділяється. Під. Час. Взаємодії розвитку. Етанолу. Масою. 100 г. З. Масовою.

Часткою. Спирту. 96 %. З. Натрієм

Ответы на вопрос

Отвечает Шклярук Антон.

Объяснение:

m(C2H5OH)=mp-pa•w(C2H5OH)=100×0.96=96г

96г. хл

2C2H5OH + 2Na = 2C2H5ONa + H2↑

2×46г/моль. 22.4л/моль

х=(96×22.4)/92=23.4л водорода