Визначте протонне число елемента Е та назвіть його 23Е, якщо в ядрі його міститься 12 нейтронів​


Ответы на вопрос

Отвечает Лутфрахманов Дамир.

Ответ:

Відносна атомна маса елемента якого дорівнює 23 це Na. Але у натрію відносить. атомні. маса дорівнює 22,9898 округляємо і виходить 23. А число нейтронів натрію також 12. Його знаходимо за формулою N = A - Z = 23 - 11 = 12, де А - відносить. атомні. маса, а Z – заряд ядра. А порядковий номер Na дорівнює 11.

Объяснение: