Визначте протонне число елемеЕ тнта а назвіть його І варіант 56Е, якщо в ядрі його атома міститься

30 нейтронів ІІ варіант 99Е, якщо в ядрі його атома міститься 56 нейтронів ІІІ варіант 226Е, якщо в ядрі його атома міститься 138 нейтронів ІV варіант 211Е, якщо в ядрі його атома міститься 126 нейтронів

Ответы на вопрос

Отвечает Шилова Ира.

Ответ:Якщо в ядрі атома елемента міститься 30 нейтронів, то протонне число елемента можна визначити, використовуючи формулу A = Z + N, де A - ядерна маса, Z - протонне число, N - кількість нейтронів. Якщо ми знаємо, що атом містить 30 нейтронів, то протонне число елемента можна визначити, віднімаючи кількість нейтронів від ядерної маси елемента:

Z = A - N = 56 - 30 = 26

Отже, протонне число елемента з атомною масою 56 і 30 нейтронами дорівнює 26.