Визначити масову частку глюкози, якщо в 280 г води розчинили 20 г глюкози. Будь ласка з повним

розв’язком !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Волощенко Леся.

Ответ:

6.7%

Объяснение:

280г+20г=300г

300г/100=3 (3 это 1%)

20/3=6.7%