До розчину масою 90грам з масою масткою розчиненої речовини 40% додали 110г води. Якамасова частка

у новому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Анастасия.

ДАНО:

АНО:m(розч)-90г

w-40%

m(H2O)-110г

Знайти:

Знайти:w-?

Знайти:w-?Розв'язання:

Знайти:w-?Розв'язання:1)90×40/100=36г

2)90+110=200г

3)36/200×100%=18%

Відповідь:w-18%