Скількі атомів та молекул у 7 молях водню?


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Катя.

Дано:

n(Н2)=7моль

________

N(Н2)-?

N(Н2)-?

Розв'язок:

N=n×Na

N(Н2)=7моль×6,02×10²³моль⁻¹молекул = 42,14×10²³ молекул

N(Н2)= 42,14×10²³×2=84,28×10²³атомів