Помогите срочно До розчину масою 40 г з масовою часткою солі 20% додали воду масою 20 г. Визнач

масову частку солі в новому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Рита.
Находимо масу речовини, для цього множимо масу розчину на масову частку і ділимо на 100%=40*20/100=8гр.; масу речовини ділимо на масу розчину, яка стала 40+20=60 8/60*100=0,1*100=10%