Яку масу натрій сульфату можна добути за реакцією 8грам натрій гідроксиду з необхідною кількістю

сульфатної кислоти? Пожалуйста срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаур Андрей.

Ответ:

2NaOH + H₂SO₄ = Na₂SO₄ + 2H₂O

n(NaOH) = m(NaOH)/ M(NaOH) = 8г/ 40г/моль = 0,2 моль

n(Na₂SO₄) = n(NaOH)/2 = 0,1моль

m(Na₂SO₄) = n(Na₂SO₄) * M(Na₂SO₄) = 0,1моль * 142г/моль

m(Na₂SO₄) = 14,2г

Объяснение: