Обчисліть і вкажіть об'єм сульфур (IV) оксиду (н. у.), який утвориться, якщо 26 г натрій сульфіту

помістити у 15 % розчин хлоридної кислоти. а) 4,3лб) 22,4лв) 4,6лг) 2,3лДуже потрібно​! Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленский Лёня.

Ответ:

г) 4,6

Объяснение:

W (HCl)=15%

m (Na+SO3)= 26%

V(SO2)-?

NaSO3+2HCl →SO2+2NaCl+H2O

x= V (SO2)= 26*22,4/126= 4,6