Перетворіть схеми на хімічні рівняння (не забувайте, що в рівнянні «—» слід замі- нити на «=»)а)

NF3 + H,0 - HNO2 + HFв) KOH + Cr2O3 – KCrO2 + H2Oд) PS3 + H20 - HS + H3PO3е) NaBr + Cl2 - NaCl + Br23) Са + H,0 - Ca(OH)2 + H2б) SiH4+ О, - SiO2 + H,0г) P+ H,0 -Н,PO4 + H,e) S+ NO, - Sof + N21ж) Cu,0 + 0, CuOi) FeCl, + Cl, FeCl3​

Ответы на вопрос

Отвечает Кашина Арина.

Объяснение:

а) NF3 + 2H20 = HNO2 + 3HF

в) 2KOH + Cr2O3 = 2KCrO2 + H2O

д) P2S3 + 6H20 = 3H2S + 2H3PO3

е) 2NaBr + Cl2 = 2NaCl + Br2

3) Са + 2H20 = Ca(OH)2 + H2↑

б) SiH4 + 2О2 = SiO2 + 2H20

г) 2P + 8H20 = 2Н3РO4 + 5Н2↑

e) 2S + 2NO2 = 2SО2↑ + N2↑

ж) 2Cu20 + 02 = 4CuO

i) 2FeCl2 + Cl2 = 2FeCl3