Перетворіть схеми на хімічні рівняння (не забувайте, що в рівнянні слід замі- нити на «=») а)...

Al(OH)3 + HCI = AlCl3 + H20 б) NH4NO3 = N2O+ H2O в) СН4 + O2 = CO2 + H2Oг) KI + Br2 = KBr + I2, д) NCl3 + H2O = HCIO + NH3 e) Li + O2 = Li2Oє) Cr2O3 + C = Cr+ СО ж) HI + O2 = I2 + H2Oз) SiO2 + HF = SiF4 + H20i) CO + O2 = CO2к) KOH + H3PO4 = K3PO4 + H2Oл) SO2 + O2 = SO3 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Данила.

Объяснение:

a) Al(OH)3+3HCl=AlCl3+3H2O

б)NH4NO3=N2O+2H2O

в)СН4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

г)2KI + Br2 = 2KBr + I2,

д) NCl3 + 3H2O =3 HCIO + NH3

e) 4Li + O2 =2 Li2O

є) Cr2O3 + 3C = 2Cr+ 3СО

ж) 4HI + O2 =2 I2 +2 H2O

з) SiO2 + 4HF = SiF4 + 2H20

i) 2CO + O2 = 2CO2

к) 3KOH + H3PO4 = K3PO4 + 3H2O

л) 2SO2 + O2 = 2SO3